Bank Spółdzielczy Mazowsze w Płocku Kredyty i pożyczki Kredyt odnawialny w rachunku płatniczym (ROR)
Kredyt odnawialny

Kredyt odnawialny w rachunku płatniczym (ROR)

Jeśli masz już konto osobiste w BS "Mazowsze" w Płocku i potrzebujesz pieniędzy na dowolny cel, chcesz z nich korzystać w dogodnym dla Ciebie momencie i w dowolnym momencie spłacić zadłużenie, kredyt odnawialny w ROR jest dla Ciebie. Kredyt mogą otrzymać osoby fizyczne, które posiadają ROR w banku przez okres co najmniej 3 miesięcy.

Cechy produktu

dla obecnych i nowych klientów

możliwość wykorzystania w dowolnym momencie

udzielany w formie linii kredytowej

minimalna wysokość 500 zł

maksymalny okres kredytowania do 5 lat

po okresie każdych 12 miesiącach automatyczne odnowienie kredytu
bez konieczności podpisania aneksu

Jakie dokumenty są potrzebne by ubiegać się o kredyt:

  • dwa dokumenty tożsamości, jeśli jesteś już naszym Klientem, wystarczy jeden dokument;
  • zaświadczenie o dochodach, jeżeli jesteś naszym klientem od minimum 6 miesięcy, wystarczy nam Twoje oświadczenie o wysokości i źródłach dochodów;
  • wniosek kredytowy, który pomoże Tobie uzupełnić nasz doradca.

"Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 13,69%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 6 000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 9 800,91 zł, oprocentowanie zmienne 10,67%, całkowity koszt kredytu 3 800,91 zł (w tym: prowizja 180,00 zł, odsetki 3 200,91 zł, usługi dodatkowe 420,00 zł). Kalkulacja została dokonana na dzień 15.04.2024r. na reprezentatywnym przykładzie."

Kalkulację sporządzono przy założeniu obowiązywania umowy przez czas, na który została zawarta, wypełnienia przez Bank i kredytobiorcę zobowiązań wynikających z umowy w terminach w niej określonych, w tym spłaty kredytu zgodnie z harmonogramem, oraz niezmienionych przez cały okres obowiązywania umowy: stopy oprocentowania kredytu oraz prowizji i opłat i uwzględnia oprocentowanie z chwili zawarcia umowy.

Ostateczne warunki kredytowania uzależnione są od wyniku oceny zdolności kredytowej klienta, daty wypłaty kredytu oraz terminu regulowania zobowiązania kredytowego.

Facebook © 2024 BS Mazowsze w Płocku. Projekt i wykonanie: Hedea.pl